Założeniem i celem Konferencji było przedstawienie i uzyskanie odpowiedzi na pytania nurtujące rolników bezpośrednio od ministra Rolnictwa i przedstawicieli sektora administracji Państwowej związanego z obsługą tego sektora gospodarki narodowej.

13 kwietnia 2017r poseł Leonard Krasulski na poligonie w Orzyszu wziął udział w uroczystym powitaniu NATO-wskich żołnierzy wchodzących w skład Batalionowej Grupy Bojowej NATO. Uroczystość odbyła się z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza, ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego,

Poseł Leonard Krasulski składa najszczersze kondolencje Rodzinie i najbliższym zmarłego w sobotę (28.01.2017r) Zdzisława OLSZEWSKIEGO. Decyzją prezydenta Polski Andrzeja Dudy zmarły został pośmiertnie odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Oświadczenie w sprawie artykułu dziennika „Fakt Gazeta Codzienna” z 3 stycznia 2017 r. i innych publikacji opartych na tym materiale prasowym.

Niniejszym oświadczam, iż wymieniona wyżej publikacja zawiera nierzetelne i nieuczciwe treści, a tezy w nich zawarte, naruszają moje dobre imię, łącząc mnie z tragicznymi wydarzeniami grudnia 70 roku. 

Przez nierzetelność dziennikarską zostałem postawiony w jednym rzędzie ze skazanymi prawomocnymi wyrokami karnymi członkami jednostek wojskowych, które uczestniczyły w pacyfikacji robotników.

Oświadczam, że podejmę wszelkie możliwe kroki prawne przeciwko nierzetelnym wydawcom i dziennikarzom rozpowszechniającym te stawiające mnie w złym świetle treści.

Pan  Poseł Leonard Krasulski w związku z dzisiejszą publikacją medialną, zaprasza w dniu jutrzejszym (04.01.2017r) na konferencję prasową, która odbędzie się w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Elblągu przy ul. 1 Maja 2 o godzinie 14.00.

krasulski leonardW miniony weekend działacze Prawa i Sprawiedliwości z Warmii i Mazur wybrali nowych prezesów w okręgach olsztyńskim i elbląskim. Gośćmi Porannych Pytań w Radio Olsztyn byli Jerzy Szmit, który został szefem Prawa i Sprawiedliwości w okręgu olsztyńskim i Leonard Krasulski, którego ponownie wybrano na prezesa partii w okręgu elbląskim.